ПЪРВОТО ГОЛЯМО ТЪРЖЕСТВО ЗА ПЕНСИОНЕРСКИЯ КЛУБ В ДЕРМАНЦИ СЛЕД ДВЕГОДИШНО ПРЕКЪСВАНЕ
вторник, 04 октомври 2022
175
По повод миналия преди броени дни Международен ден на възрастните хора, Пенсионерски клуб "Христо Чернопеев" проведе днес в Дерманци първото голямо тържество, след 2-годишна пауза заради пандемията.
Празненството беше уважено от секретаря на Общината Камелия Василева, кмета на селото Галина Спасова и почти всички членове на клуба, като специално внимание получиха хората, достигнали достолепната възраст между 80 и 90 години.
Изпълняващият в момента длъжността председател на клуба Недялка Хаджийска напомни, че есента на живота е благоприятно време, в което възрастните хора могат да се радват на дължимото уважение и доверие от по-младите към техните знания, опит, мъдрост и точен ориентир по важните житейски въпроси.
Още Новини
сряда, 01 февруари 2023
79
79
понеделник, 30 януари 2023
101
101
понеделник, 30 януари 2023
31
31
понеделник, 30 януари 2023
32
32
Всички Новини